خانه / سینما / انتشار تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم Star Wars: The Last Jedi

انتشار تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم Star Wars: The Last Jedi

کمتر از یک ماه دیگر فیلم مورد انتظار جنگ ستارگان: آخرین جدای (Star Wars: The Last Jedi) به‌روی پرده‌های سینما خواهد رفت. حال کمپانی لوکاس فیلم (Lucasfilm) و والت دیزنی (Walt Disney) تریلر کوتاه جدیدی را از این فیلم منتشر کرده‌اند. در این تریلر کوتاه که در اصل یک تبلیغ تلویزیونی است، ری در حال متقاعد کردن لوک اسکای‌ واکر است تا او را آموزش دهد. در طول این ویدیو ری به لوک می‌گوید که وی قرار نیست او را مانند کایلو رن ناامید کند و به او خیانت نخواهد کرد. همچنین در این تریلر تصاویر جدید دیگری نیز فیلم Star Wars: The Last Jedi از جمله صحنه‌هایی از کایلو رن، فین و رهبر محفل – اسنوک، نمایش داده می‌شود. شما در ادامه می‌توانید این تبلیغ تلویزیونی را تماشا کنید:

وب سایت مگ فایر شما را به دیدن تریلر فیلم Star Wars: The Last Jedi دعوت می کند.

دیزی ریدلی در نقش ری، مارک همیل در نقش لوک اسکای‌واکر، بنیسیو دل تورو در نقش DJ، کری فیشر در نقش پرنسس لیا، آدام درایور در نقش کایلو رن، جان بویگا در نقش فین، اسکار آیزاک در نقش پو دامرون، دومهنل گیلسون در نقش ژنرال هاکس، گوئندولین کریستی در نقش کاپیتان فازما، لوپیتا نیونگو در نقش ماز کاناتا، آنتونی دنیلز در نقش C-3PO، لورا درن در نقش معاون آدمیرال امیلین هولدو و اندی سرکیس در نقش رهبر محفل – اسنوک، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Star Wars: The Last Jedi حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Star Wars: The Last Jedi برای اکران در تاریخ ۱۵ دسامبر امسال (۲۴ آذر) برنامه‌ریزی شده است. کارگردانی و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده رایان جانسون بوده است. علاوه بر این، هفته گذشته کمپانی Lucasfilm و Walt Disney ساخت سه گانه جدید فیلم Star Wars (جنگ ستارگان) به کارگردانی و نویسندگی رایان جانسون را رسما تایید و اعلام کردند.

درباره ی erfan

همچنین ببینید

قسمت دوم فیلم Suicide Squad واقعی‌تر و جدی‌تر خواهد بود

یوئل کینامان، بازیگر نقش شخصیت ریک فلگ در فیلم Suicide Squad، گفت که قسمت دوم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام مگ‌فایر