خانه / بازی / اخبار دنیای بازی / تعدادی از عناوین انحصاری ایکس‌باکس برای سال ۲۰۱۸ لو رفت

تعدادی از عناوین انحصاری ایکس‌باکس برای سال ۲۰۱۸ لو رفت

طرفداران پلتفرم‌های مایکروسافت بسیار مشتاق شنیدن اخبار تازه در رابطه با عناوین انحصاری این شرکت هستند. درحال حاضر برنامه عرضه بازی‌های انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس به گونه‌ای است که تا قبل از E3 2018 تمامی بازی‌ها عرضه می‌شود، اما پس از شش ماهه پایانی سال چه خبر است؟ حال گزارش جدیدی عناوین انحصاری معرفی نشده کنسول ایکس‌باکس را لو می‌دهد.

فیل اسپنسر بارها گفته بود که مایکروسافت سرمایه‌گذاری برروی بازی‌های انحصاری را به‌صورت قابل توجهی افزایش داده است اما تا به اینجا که نتیجه آن را ندیده‌ایم. حال با لو رفتن اطلاعات Xbox Live API SDK احتمالا تعدادی از انحصاری‌های مایکروسافت لو رفته است.

ما همواره شاهد دیدن شایعات مختلف در رابطه با عناوین انحصاری هستیم اما چه چیز باعث می‌شود این شایعه قوت بیشتری داشته باشد؟ Insider گزارش دهنده در فروم ResetEra با نام کاربری Klobrille پیش‌تر گزارشی مبنی بر عناوین معرفی شده در E3 2016 منتشر کرده بود که تمامی اطلاعات وی کاملا درست و دقیق بود.

حال بیایید به گزارش منتشر شده بپردازیم. مایکروسافت برای سال ۲۰۱۸ عناوینی چون Sea of Thevies و Crackdown 3 درکنار State of Decay 2 را در برنامه خود دارد اما این سه بازی بزرگ همه تا قبل E3 2018 طبق گفته مایکروسافت انتشار می‌یابند؛ سوال اساسی این است برنامه مایکروسافت برای بعد E3 چیست؟

در ابتدا Klobrille قصد اشتراک گذاشتن اطلاعات را نداشت چرا که نمیخواست موقعیت خود را لو دهد و خود را در معرض ریسک قرار دهد اما بعد از مدتی تصمیم گرفت به‌صورت آرزو و غیر مستقیم اطلاعات را انتشار دهد. از اطلاعات انتشار یافته می‌توان این برداشت‌ها را دریافت کرد:

  • یک پروژه مربوط به دنیای Fable با اسم رمز Wisdom توسط استودیوی Electric Square (زیر مجموعه Studio Gobo) درحال ساخت است.
  • عنوان جدیدی از سری Perfect Dark درحال توسعه توسط دو استودیوی مایکروسافت یعنی Coalition (سازنده Gears 4) و خالق اصلی یعنی استودیوی Rare درحال توسعه است.
  • بخش داستانی Crackdown 3 به‌صورت Co-Op و تا چهارنفره قابل بازی است.
  • Forza Horizon 4 همانند روال همیشگی سری فورزا در پاییز ۲۰۱۸ منتشر می‌شود و در کشور ژاپن جریان دارد.
  • Age of Empires 4 به‌زودی منتشر می‌شود و تاریخ انتشار آن باعث تعجب خواهد شد. احتمالا به پورت ایکس‌باکس وان نیز اشاره شده است.
  • در متن منتشر شده توسط Klobrille به بزرگ‌ترین سری ایکس‌باکس اشاره شده که البته کاملا واضح نیست منظور او چه بوده. او در متن خود در رابطه با بزرگ‌ترین سری ایکس‌باکس چنین نوشت: “من عاشق آن هستم که تعداد بازی‌بازان زیادی را در یک بازی در بزرگ‌ترین سری ایکس‌باکس ببینم” منظور او از این جمله چه بوده؟ شاید عرضه یک مود بتل رویال صد نفره برای Halo! و شاید نیز یک مود Warzone بسیار بزرگ‌تر. در هرصورت مطمئنا امسال در رابطه با Halo جدید اطلاعات بیشتری میگیریم.
  • در ادامه او به عرضه یک بازی جدید از سری MechAssault اشاره کرد. آخرین عنوان از سری MechAssault در سال ۲۰۰۴ برای کنسول ایکس‌باکس عرضه شد.

با وجود اینکه گزارشات پیشین این Insider درست از آب درآمده و تا حدودی می‌توان به او اعتماد کرد اما بازهم باید اطلاعات منتشر شده را به‌عنوان یک شایعه در نظر گرفت.

همچنین ببینید

نقد فیلم Solo: A Star Wars Story – سولو: داستانی از جنگ ستارگان

غیر جنگ‌ستارگانی‌ترین فیلم از دنیای Star Wars، که ران هاوارد را در مقام کارگردان و افرادی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام مگ‌فایر